Wnętrza

Wchodząc do nowego wnętrza i poznając jego właścicieli, czuję niepowtarzalną atmosferę, jaka w nim panuje. To bardzo ważne, aby podczas aranżowania wnętrz nie zgubić tej atmosfery, aby w urządzonym już wnętrzu mieszkańcy czuli się jak u siebie – a nawet odrobinę lepiej. To wtedy Klienci są najbardziej zadowoleni i to taka praca daje najwięcej satysfakcji. Gdy stworzę im atmosferę domu, do którego chcą wracać.

Opinia klienta
„Za wspaniale wykonaną pracę należy się wynagrodzenie, a tak właśnie oceniam to, co zrobiła w moim domu Pani Ewa Mazur. Wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, kompetencją i indywidualnym podejściem do problemu. Chcę również podkreślić niezwykłą punktualność, która dziś jest bardzo “niemodna”, a którą tak sobie cenię. Pozdrawiam i dziękuję.”
Opinia klienta
„Z Manufakturą Dekoracji współpracuję jako osoba fizyczna od kilku lat w zależności od pojawiających się potrzeb. W tym czasie dzięki doświadczeniu, wyczuciu stylu, komunikatywności i energii właścicielki udało nam się zrealizować kilka ciekawych pomysłów. Atmosfera współpracy zaowocowała tym, że dzisiaj Pani Ewa to Ewa, a relacje z rynkowych zmieniły się w przyjacielskie. Ewa to osoba o bardzo wysokiej kulturze osobistej, sumienna, zaangażowana w pracę, dokładna, twórcza. Nasza współpraca to czas rozwoju dla mnie. Jeśli pasją jest wielkie zamiłowanie do czegoś to Ewa jest pasjonatką dekoracji.”
Opinia klienta
„Zaangażowanie i wkład p. Ewy w postępy na naszych inwestycjach był bezcenny, a projekty cechowała dokładność szczegółów, pasja i znajomość aranżacji wnętrz. Podobało się nam, jak szybko p. Ewa poznała nasz gust i upodobania kolorystyczne, czym przekonała nas do współpracy. Wspólne rozważania o funkcjonalności i kształcie pomieszczeń oraz doborze mebli, zasłon i dodatków zaowocowały klimatem, w którym się bardzo dobrze czujemy, odpoczywamy, a chwile spędzone w domu potwierdzają nam, że współpraca z Manufakturą Stylu była wyborem szczególnie pożądanym i obecnie docenionym. Z przyjemnością polecamy p. Ewę jako fachowca w dziedzinie dekoracji oraz partnera w rozwiązywaniu problemów dotyczących aranżacji przestrzeni.”
Opinia klienta
„Jakiś czas temu miałam okazję korzystać z usług oferowanych przez Manufakturę Stylu. Znajomość rzeczy i perfekcja wykonania wywarły na mnie olbrzymie wrażenie. Szeroka gama oferowanych materiałów i artystyczne talenty Pani Ewy umożliwiły zrealizowanie projektu w pełnym zakresie, bez opóźnień i zgodnie z projektem. Widać, że wykonywana praca to nie tylko źródło dochodu, ale także prawdziwa pasja i realizacja artystycznych zainteresowań.”
Opinia klienta
„Współpracę i usługi Manufaktury Stylu uważam za bardzo profesjonalne. Wysoka jakość rozwiązań; wyrafinowane pomysły, precyzja i punktualność, staranność wykonania – oto cechy Waszych projektów.”