Ubiór

Z ubieraniem ludzi jest podobnie, jak z “ubieraniem” wnętrz. Chodzi o to, by odnaleźć charakter danej osoby – ubrać ją, a nie przebrać. Zawsze zaczynam pracę od obserwacji – to ona daje mi najwięcej informacji o tym, co dana osoba lubi, i pozwala na osiągnięcie najlepszych rezultatów dla atrakcyjnego wyglądu i dobrego samopoczucia ubieranej osoby.

p. Monika Krupa
Profesjonalizm i zaangażowanie Pani Ewy pozwoliły mi odkryć nowy styl i podkreślić własne walory. Pani Ewa pokazała mi jak skomponować strój, dobrać obuwie i odpowiednie dodatki. Czas spędzony razem na zakupach sprawił mi dużo przyjemności i mam nadzieję, że powtórzymy to jeszcze nie jeden raz. Polecam wszystkim kobietom.”
p. Albin Wabiszczewicz
Dobrze się ubrać to nie lada sztuka. Zaskoczony jestem tym, jak Pani Ewa świetnie sobie poradziła przyjmujac zlecenie na tak trudny temat, jakim jest ubranie mężczyzny. Dobór zestawów ubrań stosownie do określonych okoliczności zajął nam niewiele czasu i muszę tu dodać, że zakupy były przyjemnością. Bardzo polecam fachowość i szeroki gust Pani Ewy osobom, którym brak jest czasu na zakupy lub wymagają od swojego wizerunku więcej niż dotychczas.”
p. Irena Zych
Kwestia doboru odpowiedniego – dla sylwetki i charakteru osoby – stylu ubierania się, wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Dlatego też bardzo polecam skorzystanie z profesjonalnych porad i sugestii Pani Ewy, która nawet tych najbardziej wymagajacych klientów jest w stanie zaskoczyć swoimi propozycjami zestawów garderoby. I to zarówno pod względem fasonów, jak i kolorystyki. Zakupy, których dokonuję przy udziale pani Ewy, w ramach uzupełnienia swojej garderoby, zawsze są bardzo udane i praktyczne. Polecam umówienie się na spotkanie z Panią Ewą choć raz, a potem – to już samo się zadzieje.”

7964559_orig